BVT 2016: nog enkele plekken beschikbaar!

12 januari 2016

Het weekend van 24-25-26 juni 2016 zal bij vv Gemert in het teken staan van de 2e editie van het spectaculair Bourgondisch Voetbaltoernooi. Drie dagen lang feest, voetbal en gezelligheid op de Gemertse voetbalvelden. De organisatie heeft al vele inschrijvingen van enthousiaste heren- en damesteams mogen ontvangen, maar er zijn nog enkele plekken beschikbaar. Schrijf je team dus snel in om nog een plekje te kunnen bemachtigen!

Beleef van vrijdag tot en met zondag het hele weekend lang de fantastische sfeer op en om sportpark Molenbroek met een mix van voetbal, DJ’s, dweilorkesten, een grandioze feestavond met feestband en een gezellige afterparty. Kortom, het Bourgondisch Voetbaltoernooi 2016, dat mag je niet missen!

Alles op een rijtje:

  • Bourgondisch Voetbaltoernooi Gemert op 24-25-26 juni 2016
  • Schrijf je team in via voetbaltoernooigemert@gmail.com
  • Voor recreatieve seniorenteams (KNVB) heren 4e t/m 6e klasse en dames vanaf de 2e klasse
  • Het toernooi kost € 50,- per persoon
  • Per team ontvang je 50 consumptiebonnen
  • Bij je inschrijving zitten: 2 x een overnachting, 2 x ontbijtbuffet, 1 x dinerbuffet en gratis entree voor de grandioze feestavond op zaterdagavond.
  • Ingevuld inschrijfformulier en betaling voor 1 februari 2016

Let op: na inschrijving ontvang je een bevestiging met inschrijfformulier dat je ingevuld dient te retourneren. Daarnaast dient ieder team voor 1 februari 2016 de betaling te voldoen. Pas wanneer je aan deze verplichtingen hebt voldaan, is je team definitief ingeschreven. In totaal is er plaats voor 28 heren- en 16 damesteams, dus geef je team vandaag nog op en zorg dat je erbij bent!

Deel bericht

Terug naar boven