Bourgondisch Voetbal Toernooi definitief geschrapt

27 april 2020

We waren er natuurlijk al een beetje bang voor, maar sinds de persconferentie van premier Mark Rutte van vorige week weten we het zeker: het Bourgondisch Voetbal Toernooi 2020 kan tot onze grote spijt niet doorgaan. Dat is een bittere pil voor deelnemers, organisatie en vrijwilligers, die in de voorbije vijf jaren verknocht zijn geraakt aan het supergezellige driedaagse festijn aan het einde van het seizoen.

Tegelijkertijd zijn we realistisch en is er begrip voor de maatregelen. Ook hier geldt: gezondheid boven alles. De organisatie heeft alle ingeschreven teams inmiddels per mail op de hoogte gesteld van de annulering en de gevolgen daarvan.

We hopen alle deelnemers en vrijwilligers terug te zien bij de editie van 2021!

Deel bericht

Terug naar boven