Bourgondisch Voetbal Toernooi daverend van start!

22 juni 2018

Het Bourgondisch Voetbal Toernooi van 2018 is vrijdagavond daverend begonnen. De Biercantus in de feesttent op het parkeerterrein van sportpark Molenbroek bleek een schot in de roos. Wat een sfeertje! Zittend op banken aan lange tafels werd volop meegezongen met de Tilburgse band Bracchus, afgewisseld met DJ Ronald.

Een kleine zeshonderd voetballers en voetbalsters uit Nederland en België zijn neergestreken in het tentenkamp op de velden van vv Gemert. Zaterdag begint de dag  met een heerlijk ontbijt, gevolgd door de wedstrijden. Op het horecaplein wordt gedurende de dag al een en ander genuttigd en is er live-muziek. In de tent zijn de WK-duels live te volgen. ’s Avonds staat de feestband PROOST op de planken. Opnieuw een garantie voor veel gezelligheid. Deelnemer of niet deelnemer: iedereen is van harte welkom om mee te feesten.

 

Deel bericht

Terug naar boven