Bijna 130 meisjes bij clinic PSV-vrouwen

27 september 2017

De clinic van het eerste vrouwenteam van PSV bij vv Gemert was zeer geslaagd! De belangstelling van meisjes uit Gemert en omstreken was overweldigend. Bijna 130 meisjes (!) schreven zich in voor de clinic, die woensdag tussen half zes en zeven uur werd gehouden.

vv Gemert is Club van de Maand bij PSV Vrouwen. Een van de leuke bijkomstigheden daarvan is dat een delegatie een clinic verzorgt op het sportpark van de zwartwitten. In eerste instantie zou PSV vier speelsters van het eerste team afvaardigen, maar vanwege het grote aantal inschrijvingen kwamen ze uiteindelijk met zessen: Kirsten Koopmans, Yvonne van Schijndel, Zsofia Rácz, Kristina Erman, Kim Decesare en Vera ten Westeneind. Zij begeleidden de enthousiaste meisjes die in groepen werden verdeeld en allerlei oefeningen afwerkten.

Na afloop was er in de kantine gelegenheid om handtekeningen te vragen van alle aanwezige speelsters en kregen alle deelnemers een ijsje tot besluit.

Hieronder enkele foto’s:

 

Deel bericht

Terug naar boven