Bericht Bourgondisch Voetbal Toernooi vv Gemert

26 september 2020
Een kort bericht voor teams die zich ingeschreven hebben of willen inschrijven voor het Bourgondisch Voetbal Toernooi 2021.
Afgelopen zomer kon het driedaagse voetbalfeest helaas niet doorgaan vanwege corona. De organisatie is blij met de begripvolle reacties van de teams die zich al ingeschreven hadden.
We hebben de intentie om 25, 26 en 27 juni 2021 spetterend terug te keren; de eerste voorbereidingen zijn alweer opgestart. Tegelijkertijd weten we dat het coronavirus nog altijd rondwaart in Nederland en juist in deze periode is het aantal besmettingen flink aan het toenemen. Er is nog veel onzekerheid en de gezondheid van mensen staat altijd voorop.
Daardoor heeft de organisatie besloten om de ultieme beslissing over het al dan niet doorgaan van de editie van 2021 voorlopig uit te stellen. We wachten de ontwikkelingen in de komende periode af en melden ons bij jullie zo gauw we iets meer weten.
Blijf gezond!
Organisatie Bourgondisch Voetbaltoernooi vv Gemert.

Deel bericht

Terug naar boven