Inschrijfformulier voetbaldagen 2020

Deelname aan de Voetbaldagen van vv Gemert kost 82,50 euro per persoon. Inbegrepen zijn daarbij de trainingen/activiteiten, een lunch en traktatie. Ook krijgen alle deelnemende kinderen een kledingset van Givova.

Let op: pas als u het bedrag heeft overgemaakt en een bevestiging heeft ontvangen van de organisatie, dan bent u zeker van deelname.

Gelieve het deelname-bedrag over te maken op rekeningnummer:
NL27 KNAB 0257 1043 21. Tnv: FlowTing

Mbt corona: de organisatie volgt de ontwikkelingen rond het coronavirus op de voet. Indien maatregelen van overheid en RIVM strenger worden, behoudt de organisatie zich het recht voor om de opzet van de Voetbaldagen aan te passen of het evenement eventueel te annuleren. Indien het tot annulering komt vöör het einde van de inschrijftermijn van 30 september, dan wordt het volledige inschrijfbedrag terug betaald. Moet de organisatie op of na 30 september besluiten tot annulering, dan zal € 35,- van het inschrijfgeld ingehouden worden, maar in dat geval worden alle deelnemers wel voorzien van het GIVOVA-kledingpakket.

Met vriendelijke groet,

de organisatie van de voetbaldagen,

vv Gemert ism FlowTing!

Adres:
Sportpark Molenbroek
Sportlaan 9, Gemert
telefoon: 0492-362056

e-mail algemeen:
info@vvgemert.nl

KNVB regio Zuid II

Rekeningnummer:
NL11 RABO 0116 1196 24
Terug naar boven