DONDERDAG 13 OKTOBER

De clubavond – op elke donderdag gedurende het seizoen – is een mooie traditie bij vv Gemert. In de jubileumweek pakken we nog eens extra uit. Deze avond is voor de leden een ‘must’; zet ‘m dus in je agenda.

Wat gaan we precies doen? Op donderdagavond wordt er altijd veel gekaart en gedart. Dat gaan we nu ook doen, maar dan met mooie prijzen. We gaan HANENTOEPEN en HANENDARTEN.  Wil je niet kaarten of toepen: vanzelfsprekend geen probleem; het wordt een leuke avond voor iedereen. Er is ook extra amusement, waarover later meer….

De inschrijving is inmiddels gestart. Zie het inschrijfformulier op de site.

.

Adres:
Sportpark Molenbroek
Sportlaan 9, Gemert
telefoon: 0492-362056

e-mail algemeen:
info@vvgemert.nl

Correspondentieadres:
Postbus 41
5420 AA Gemert

KNVB regio Zuid II

Rekeningnummer:
NL11 RABO 0116 1196 24
Terug naar boven